LECO N-TYPETheknoloji ea Lisele
Theknoloji ea Lisele tsa SMBB tse Khaotsoeng Halofo
Sele ea Bofahle ba Mahlakore a MabeliTheknoloji ea Module
Tshebetso e ntle haholo ea Anti-PID Low SID
Litlamorao tse Fokotsang ho Tšoaea Meriti e Chesang Haholo
Tlhahiso e Phahameng ea Matla BOS le LCOE e Tlase
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Boleng bo Tloaelehileng ba IEC61215/IEC61730
● Liteko tsa IEC61701/IEC62716 tsa Letsoai/Mouoane/Ammonia
| Lisele tsa Letsatsi | Mono ea mofuta oa N |
| Palo ea Lisele | 132 (6x22) |
| Litekanyo | 2384 x 1303 x 35mm |
| Boima ba 'mele | 38.5kg |
| Khalase e ka Pele / e ka Morao | Khalase e koahetsoeng ka halofo ea 2.0mm |
| Foreimi | Motsoako oa aluminium o nang le anodized (o ka sebelisoang ka mojaro o matlafalitsoeng) |
| Lebokose la Khokahano | Tekanyetso ea Ip68 (3 ka li-diode tse fetang) |
| Likhoele tsa tlhahiso | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Bolelele bo ka fetoloa | |
| Lihokelo | E lumellana le Mc4 |
| Teko ea mojaro oa mechini | Ka pele 5400Pa / Ka morao 2400Pa |
| Sehlopha sa Matla | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Matla a phahameng (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Voltage ea Potoloho e Butsoeng (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Nako e Khutšoanyane ea Potoloho (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Motlakase ho Matla a Phahameng (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Matla a Phahameng a Hona Joale (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| TLHOKOMELISO EA MODULE (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Lehlaseli la ho bonesa 1000W/m², mocheso oa sele 25°C, AM1.5G NMOT: Lehlaseli la motlakase 800W/m², mocheso o potolohileng 20°C, lebelo la moea 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Phaello ea Ka morao | Paramethara | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Matla a phahameng (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Bokgoni ba ho Sebetsa ha Mojule STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Matla a phahameng (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Bokgoni ba ho Sebetsa ha Mojule STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Matla a Phahameng (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Bokgoni ba ho Sebetsa ha Mojule STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Setshelo | 40'HQ |
| Likotoana ka pallet | 32 |
| Lipalete ka setshelo | 18 |
| Likotoana ka setshelo | 576 |
| Mocheso oa Mojule o sebetsang | -40℃ ho isa ho +85℃ |
| Boima ba Sisteme ea Voltage | 1500 DC (IEC) |
| Tekanyetso e phahameng ka ho fetisisa ea Fuse Series | 35A |
| Mamello ea Matla | 0/+5W |
| Mocheso o Tshwanang wa Tshebetso (NMOT) | 45±2℃ |
| Mocheso o lekanang oa Pmax | -0.30%/℃ |
| Motsoako oa Mocheso oa Voc | -0.24%/℃ |
| Motsoako oa mocheso oa Isc | +0.04%/℃ |
Theknoloji ea Letsatsi ea ALife Co., Ltd.
Mohala/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imeile: gavin@alifesolar.com
Mohaho oa 36, Hongqiao Xinyuan, Setereke sa Chongchuan, Motse oa Nantong, Chaena
www.alifesolar.com