LECO N-TYPETheknoloji ea Lisele
Theknoloji ea Lisele tsa SMBB tse Khaotsoeng Halofo
Sele ea Bofahle ba Mahlakore a MabeliTheknoloji ea Module
Tshebetso e ntle haholo ea Anti-PID Low SID
Litlamorao tse Fokotsang ho Tšoaea Meriti e Chesang Haholo
Tlhahiso e Phahameng ea Matla BOS le LCOE e Tlase
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Boleng bo Tloaelehileng ba IEC61215/IEC61730
● Liteko tsa IEC61701/IEC62716 tsa Letsoai/Mouoane/Ammonia
| Lisele tsa Letsatsi | Mono ea mofuta oa N |
| Palo ea Lisele | 156 (6x26) |
| Litekanyo | 2465 x 1134 x 33mm |
| Boima ba 'mele | 34.8kg |
| Khalase e ka Pele / e ka Morao | Khalase e koahetsoeng ka halofo ea 2.0mm |
| Foreimi | Motsoako oa aluminium o nang le anodized (o ka sebelisoang ka mojaro o matlafalitsoeng) |
| Lebokose la Khokahano | Tekanyetso ea Ip68 (3 ka li-diode tse fetang) |
| Likhoele tsa tlhahiso | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Bolelele bo ka fetoloa | |
| Lihokelo | E lumellana le Mc4 |
| Teko ea mojaro oa mechini | Ka pele 5400Pa / Ka morao 2400Pa |
| Sehlopha sa Matla | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Matla a phahameng (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Voltage ea Potoloho e Butsoeng (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Nako e Khutšoanyane ea Potoloho (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Motlakase ho Matla a Phahameng (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Matla a Phahameng a Hona Joale (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| TLHOKOMELISO EA MODULE (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Lehlaseli la ho bonesa 1000W/m², mocheso oa sele 25°C, AM1.5G NMOT: Lehlaseli la motlakase 800W/m², mocheso o potolohileng 20°C, lebelo la moea 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Phaello ea Ka morao | Paramethara | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Matla a phahameng (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Bokgoni ba ho Sebetsa ha Mojule STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Matla a phahameng (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Bokgoni ba ho Sebetsa ha Mojule STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Matla a Phahameng (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Bokgoni ba ho Sebetsa ha Mojule STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Setshelo | 40'HQ |
| Likotoana ka pallet | 34 |
| Lipalete ka setshelo | 16 |
| Likotoana ka setshelo | 544 |
| Mocheso oa Mojule o sebetsang | -40℃ ho isa ho +85℃ |
| Boima ba Sisteme ea Voltage | 1500 DC (IEC) |
| Tekanyetso e phahameng ka ho fetisisa ea Fuse Series | 30A |
| Mamello ea Matla | 0/+5W |
| Mocheso o Tshwanang wa Tshebetso (NMOT) | 45±2℃ |
| Mocheso o lekanang oa Pmax | -0.29%/℃ |
| Motsoako oa Mocheso oa Voc | -0.25%/℃ |
| Motsoako oa mocheso oa Isc | +0.045%/℃ |
Theknoloji ea Letsatsi ea ALife Co., Ltd.
Mohala/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imeile: gavin@alifesolar.com
Mohaho oa 36, Hongqiao Xinyuan, Setereke sa Chongchuan, Motse oa Nantong, Chaena
www.alifesolar.com