| MORERO OA MOTLAKASE | LIPARAMETERI | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Matla a phahameng ka ho fetisisa | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Motlakase o sebetsang hantle haholo | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Mokhoa o motle oa ho sebetsa | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Motlakase oa potoloho e bulehileng | Molumo(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Hona joale ea potoloho e khutšoanyane | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Mojule o sebetsang mocheso mefuta e fapaneng | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Motlakase o moholo oa sistimi | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Fuse ea hona joale e phahameng ka ho fetisisa | A | 25 | |||
| Mefuta ea mamello ea matla | % | 0~+3% | |||
| *STC (Boemo bo tloaelehileng ba teko): Mahlasedi a ka pele 1000W/m², Mocheso oa sele 25℃, Spectrum AM1.5. | |||||
| Tekanyo ea mocheso o sebetsang oa sele | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Palo e phahameng ka ho fetisisa ea mocheso oa matla | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Coefficient ea mocheso oa motlakase oa potoloho e bulehileng | Lentsoe | %/℃ | -0.24 |
| Coefficient ea mocheso oa hona joale oa potoloho e khuts'oane | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Boemo ba polokeho | Sehlopha sa II |
| Tiisetso ea sehlahisoa | Lilemo tse 12 tsa thepa ea sehlahisoa le theknoloji |
| Tiisetso ea matla | Matla a motlakase a bolelele ba lilemo tse 25 |
| *Ho fokotseha ha letlobo selemong sa pele ke 2%. Ho tloha selemong se latelang, phokotseho ea selemo le selemo e ka tlase ho 0.5%. Matla a mojule ha a ka tlase ho 80% selemong sa bo25. | |
| Mofuta oa sele | Sele ea TOPCon 182×91mm |
| Tokisetso ea sele | Likhomphutha tse 144 (12×12) |
| Boholo ba mojule | 2260x1219x2.7mm |
| Boima ba mojule | 7.44kg |
| Lebokose la junction | Tekanyo ea ho kenella IP68 |
| Cable ea tlhahiso | Bolelele ba letlooa la cable ea 4mm², 500mm. Bolelele ba cable bo ka fetoloa |
| Mofuta oa sehokelo | Ho lumellana ha MC4 |
| Foreimi | Ha e eo |
| Mojaro o sa fetoheng ka pele (khatello ea lehloa) | 5400Pa |
| Mojaro o sa fetoheng oa morao (khatello ea moea) | 2400Pa |
| Lipalangoang | Lori ea sethala 13m | Lori ea sethala 17.5m | Setshelo 20'C | Setshelo 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Boholo | 13m | 17.5m | 20'C | 40'C |
| Phalete | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Sengoathoana/Palete | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Kakaretso ea likotoana | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Boholo ba sephutheloana (pallet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Matla a phahameng (W) | Bokgoni ba Phetoho | Boima ba 'mele | Tiisetso ea Sehlahisoa | Tiisetso ea Matla | Boholo ba Mojule | Tokisetso ea Sele |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | Lilemo tse 12 | Lilemo tse 25 | 2260x1219x2.7mm | 144pcs (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | Lilemo tse 12 | Lilemo tse 25 | 2260x1110x2.7mm | Likhomphutha tse 132(11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | Lilemo tse 12 | Lilemo tse 25 | 2260x1020x2.7mm | Likhomphutha tse 120(10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | Lilemo tse 12 | Lilemo tse 25 | 2260x918x2.7mm | 108pcs (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | Lilemo tse 12 | Lilemo tse 25 | 2260x825x2.7mm | Likhomphutha tse 96(8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | Lilemo tse 12 | Lilemo tse 25 | 2260x735x2.7mm | 84pcs (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | Lilemo tse 12 | Lilemo tse 25 | 2260x644x2.7mm | Likhomphutha tse 72(6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | Lilemo tse 12 | Lilemo tse 25 | 1545x425x2.7mm | Likhomphutha tse 72(6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | Lilemo tse 12 | Lilemo tse 25 | 1150x927x2.7mm | Likhomphutha tse 54(6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | Lilemo tse 12 | Lilemo tse 25 | 1750x1150x2.7mm | 80pcs (8x10) |
Theknoloji ea Letsatsi ea ALife Co., Ltd.
Mohala/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imeile: gavin@alifesolar.com
Mohaho oa 36, Hongqiao Xinyuan, Setereke sa Chongchuan, Motse oa Nantong, Chaena
www.alifesolar.com