LECO N-TYPETheknoloji ea Lisele
Theknoloji ea Lisele tsa SMBB tse Khaotsoeng Halofo
Sele ea Bofahle ba Mahlakore a MabeliTheknoloji ea Module
Tshebetso e ntle haholo ea Anti-PID Low SID
Litlamorao tse Fokotsang ho Tšoaea Meriti e Chesang Haholo
Tlhahiso e Phahameng ea Matla BOS le LCOE e Tlase
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Boleng bo Tloaelehileng ba IEC61215/IEC61730
● Liteko tsa IEC61701/IEC62716 tsa Letsoai/Mouoane/Ammonia
| Lisele tsa Letsatsi | Mono ea mofuta oa N |
| Palo ea Lisele | 144 (6x24) |
| Litekanyo | 2278 x 1134 x 30mm |
| Boima ba 'mele | 31.5kg |
| Khalase e ka Pele / e ka Morao | Khalase e koahetsoeng ka halofo ea 2.0mm |
| Foreimi | Motsoako oa aluminium o nang le anodized (o ka sebelisoang ka mojaro o matlafalitsoeng) |
| Lebokose la Khokahano | Tekanyetso ea Ip68 (3 ka li-diode tse fetang) |
| Likhoele tsa tlhahiso | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Bolelele bo ka fetoloa | |
| Lihokelo | E lumellana le Mc4 |
| Teko ea mojaro oa mechini | Ka pele 5400Pa / Ka morao 2400Pa |
| Sehlopha sa Matla | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Matla a phahameng (Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| Voltage ea Potoloho e Butsoeng (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Nako e Khutšoanyane ea Potoloho (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Motlakase ho Matla a Phahameng (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Matla a Phahameng a Hona Joale (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| TLHOKOMELISO EA MODULE (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Lehlaseli la ho bonesa 1000W/m², mocheso oa sele 25ºC, AM1.5G
NMOT: Lehlaseli la motlakase 800W/m², mocheso o potolohileng 20ºC, lebelo la moea 1m/s, AM1.5G
| Phaello ea Ka morao | Paramethara | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Matla a phahameng (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Bokgoni ba ho Sebetsa ha Mojule STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Matla a phahameng (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Bokgoni ba ho Sebetsa ha Mojule STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Matla a Phahameng (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Bokgoni ba ho Sebetsa ha Mojule STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Setshelo | 20'GP | 40'HQ |
| Likotoana ka pallet | 36 | 36 |
| Lipalete ka setshelo | 5 | 20 |
| Likotoana ka setshelo | 180 | 720 |
| Mocheso oa Mojule o sebetsang | -40℃ ho isa ho +85℃ |
| Boima ba Sisteme ea Voltage | 1500 DC (IEC) |
| Tekanyetso e phahameng ka ho fetisisa ea Fuse Series | 30A |
| Mamello ea Matla | 0/+5W |
| Mocheso o Tshwanang wa Tshebetso (NMOT) | 45±2℃ |
| Mocheso o lekanang oa Pmax | -0.29%/℃ |
| Motsoako oa Mocheso oa Voc | -0.25%/℃ |
| Motsoako oa mocheso oa Isc | +0.045%/℃ |
Theknoloji ea Letsatsi ea ALife Co., Ltd.
Mohala/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Imeile: gavin@alifesolar.com
Mohaho oa 36, Hongqiao Xinyuan, Setereke sa Chongchuan, Motse oa Nantong, Chaena
www.alifesolar.com